Waarom werken bij BetuweZorg?

  • Hartverwarmende collega's
  • Familiecultuur
  • Opleidingsmogelijkheden

Maak hieronder kennis met ons team

Annemieke Brink Hoofd P&O en Kwaliteit

annemieke@betuwezorg.nl

Ans van Rijnsbergen Telefoniste

bel@betuwezorg.nl

Atty Visch Verzuimcoördinator

atty@betuwezorg.nl

Babette Vervoorn Coördinator huishoudelijke ondersteuning / marketing & communicatie

babette@betuwezorg.nl

Carin Groen Planner huishoudelijke ondersteuning

carin@betuwezorg.nl

Christine Meijer Coördinator verzorging en verpleging

christine@betuwezorg.nl

Eline Kruissen Verpleegkundige

eline@betuwezorg.nl

Elise Erlings-Bruijne Wijkverpleegkundige en Praktijkopleider

elise@betuwezorg.nl

Fabiënne aan de Kerk Coördinator huishoudelijke ondersteuning

fabienne@betuwezorg.nl

Gerco Middelkoop Zorgmanager verzorging en verpleging & palliatief verpleegkundige

gerco@betuwezorg.nl

Jantina Vos Financieel medewerker

jantina@betuwezorg.nl

Jekke van Zandwijk Coördinator huishoudelijke ondersteuning

jekke@betuwezorg.nl

Joyce Wesseling Coördinator huishoudelijke ondersteuning

joyce@betuwezorg.nl

Lambert Mijdam Praktijkopleider

lambert@betuwezorg.nl

Leila Wesseling Adjunct Directeur

leila@betuwezorg.nl

Liesbeth Claesen Wijkverpleegkundige

liesbeth@betuwezorg.nl

Lisanne van Meerten Wijkverpleegkundige

lisanne@betuwezorg.nl

Lotte Sonnevelt Coördinator verzorging en verpleging / marketing & communicatie

lotte.s@betuwezorg.nl

Marianne de Bruin-Zwart Wijkverpleegkundige

marianne@betuwezorg.nl

Marjolein Dekker-Zielhorst Planner verzorging en verpleging

marjolein@betuwezorg.nl

Meta van den Raadt Telefoniste

bel@betuwezorg.nl

Michelle Seijnder Planner huishoudelijke ondersteuning

michelle.s@betuwezorg.nl

Moniek de Heer-Oudejans Wijkverpleegkundige

moniek@betuwezorg.nl

Nanda Romijn Coördinator facilitair & zorg

nanda@betuwezorg.nl

Onno Jacquemijns Controller

onno@betuwezorg.nl

Petra de Ruiter Coördinator huishoudelijke ondersteuning

petra@betuwezorg.nl

Rachel Wesseling Directeur

rachel@betuwezorg.nl

Ria Briene Planner huishoudelijke ondersteuning

ria@betuwezorg.nl

Sanne Romein Planner huishoudelijke ondersteuning

sanne@betuwezorg.nl

Shirley van Stroe Planner verzorging en verpleging

shirley@betuwezorg.nl

Simone van Riemsdijk Coördinator huishoudelijke ondersteuning

simone@betuwezorg.nl

Yasmina Al Hadjiui Planner huishoudelijke ondersteuning

yasmina@betuwezorg.nl

Onze cliënten beoordelen ons

Onze cliënten hebben onze dienstverlening beoordeeld met een

8.5

Aanmelden informatieavond Aanmelden informatieavond