Risico Inventarisatie en Evaluatie (RI&E) 2023 goedgekeurd!
Het is voor ieder bedrijf vanuit de ARBO wet verplicht om een zogenaamde Risico Inventarisatie en Evaluatie te hebben. Door zo’n RI&E breng je de risico’s voor een gezonde en veilige werkplek in kaart en pak je ze aan met de juiste maatregelen. Natuurlijk heeft Betuwezorg ook zo’n RI&E.
De laatste RI&E was van 2019 en dit jaar hebben we hem weer helemaal opnieuw gedaan. Een hele klus, maar gelukkig hoefden we het niet alleen te doen. Medewerkers van HO, V&V en kantoor hebben samen met ons de lange vragenlijsten doorgelopen en met hun ervaring input geleverd. Dank daarvoor! Al dat werk heeft geleid tot de volgende (deel) RI&E’s:
- Gebouw en terrein
- Algemeen beleid en processen
- V&V beleid (hoe hebben we de zaken geregeld)
- V&V teams (hoe werkt het in de praktijk)
- HO beleid
- HO teams
- Kantoor
De RI&E’s zijn vervolgens gedeeld met de OR en tenslotte hebben we alles laten toetsen door een onafhankelijke partij en die heeft onze RI&E met vlag en wimpel goed gekeurd. Als laatste stap hebben we instemming gevraagd aan de OR voor het hele proces en ook dat is afgegeven.
Wij houden natuurlijk vinger aan de pols bij de nog te nemen maatregelen en blijven alert op eventuele veranderingen zodat we allemaal gezond en veilig kunnen blijven werken!
Voor wie interesse heeft in de RI&E: alle onderdelen plus het toetsingsrapport hebben we opgenomen bij de documenten in de app (Algemeen) en kun je dus inzien. Heb je vragen? Neem dan contact op met de preventiemedewerker: atty@betuwezorg.nl
Onze cliënten beoordelen ons
Onze cliënten hebben onze dienstverlening beoordeeld met een